Piękna letnia opalenizna w 5 minut? Czy to możliwe? Beautiful summer tan in 5 minutes? Is it possible?

Czy marzy Ci się piękna letnia opalenizna ? Chciałabyś aby taka opalenizna była możliwa przez cały rok ?

Do you dream of a beautiful summer tan? Would you like such a tan to be possible all year round?

Ale jednocześnie nie wyobrażasz sobie leżeć na plaży plackiem przez parę dni po parę godzin, nie chcesz całego urlopu marnować na leżenie na plaży, a właściwie to nie możesz przebywać na słońcu ze względów zdrowotnych i nie chcesz mieć skóry, która zacznie się szybciej starzeć i będzie sucha i zniszczona? A przede wszystkim nie chcesz nabawić się chorób skórnych, o która tak wiele się teraz mówi?

But at the same time you can not imagine lying on the beach for a few days after a couple
of hours, you do not want to spend your vacation lying on the beach,
actually you can not stay in the sun for health reasons and you do not want skin that will
age faster and will dry and damaged? And above all, you do not want to get skin diseases
hat are being talked about so much now?

To czy taka opalenizna jest w ogóle możliwa bez skutków ubocznych?

Is such a tan possible without side effects?

Teraz już tak. Now it is possible

Niedawno odkryłyśmy zabieg opalania natryskowego . Oczywiście możecie powiedzieć, że to przecież nic nowego , opalanie natryskowe jest już od wielu lat.

I tak rzeczywiście jest. Ale my postawiłyśmy na amerykańską firmę FAKE BAKE, która jest czołowym liderem na rynku ogólnoświatowym w tej branży.

Same przetestowałyśmy inne firmy i ta zdecydowanie przypadła nam do gustu.

Sam zabieg jest niezwykle szybki i prosty, nie wymaga żadnych wyrzeczeń ani długich przygotowań. A przede wszystkim nie naraża naszego zdrowia , skóry i cery na powolne niszczenie.

Wręcz przeciwnie, dzięki takim zabiegom, nasza skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.

Jedna z rzeczy którą trzeba robić przed zabiegiem opalania jest dobre nawilżenie ciała, to samo robimy przed samym zabiegiem już w gabinecie i tak samo dbamy o naszą opaleniznę po . Czyli duża dawka składników nawilżających i odżywczych.

Same preparaty do opalania natryskowego FAKE BAKE są całkowicie naturalne i nie zawierają ani 1 % chemii. Płyny te posiadają potrójną formułę brązującą, opartą na nowoczesnej technologii, która łączy ze sobą trzy składniki naturalne, DHS (dihydroksyaceton) DMI (izasorbidymetylu) oraz Erytrulozę. Ta wyjątkowa formuła zachowuje opaleniznę na dłużej i podtrzymuje jej naturalny wygląd

Płyny opalające FB są dostępne w różnych wariantach . Preparat dobierasz do swoich potrzeb biorąc pod uwagę, rodzaj karnacji, styl życia i indywidualne potrzeby.

Opalanie natryskowe jest właściwie dla każdego i dla kobiet i dla mężczyzn . Można go nawet robić u kobiet ciężarnych .  Jedynym przeciwwskazaniem jest łuszczyca.

We recently discovered a spray tanning treatment. Of course, you can say that it’s nothing new,
it has been spraying for many years. And it really is. But we have opted for the American company FAKE BAKE, which is a leading global market leader in this industry. We tested other companies ourselves and we definitely liked them.
The procedure itself is extremely fast and simple, does not require any sacrifices or long preparations.  And above all, it does not expose our health, skin and complexion to slow destruction. On the contrary, thanks to such treatments, our skin is very well moisturized and nourished.
One of the things that you need to do before the tanning treatment is a good hydration of the body, we do the same before the surgery already in the office, and so we take care of our tan after.
That is a large dose of moisturizing and nourishing ingredients. FAKE BAKE spray tanning preparations are completely natural and contain no 1% chemistry.
These fluids have a triple bronzing formula, based on modern technology that combines
three natural components, DHS (dihydroxyacetone) DMI (isasorbidymethyl) and Erytrulose.
This unique formula keeps your tan for longer and maintains its natural look FB tanning fluids are available in different variants.

The product is tailored to your needs considering the type of complexion,
lifestyle and individual needs. Spraying is actually for everyone, women and men. You can even do it for pregnant women. The only contraindication is psoriasis.

Opalanie stanowi wybór idealny dla panien młodych przed ślubem, ale również genialnie się sprawdza kiedy jedziemy na urlop.

Jeżeli jedziemy na urlop nawet do ciepłych krajów i zrobimy taki zabieg przed wyjazdem to wystawiając się potem na słońce, nie będziemy mieli efektu tzw spieczenia się na raka czyli czerwonej opalenizny, ani również uczulenia słonecznego w postaci pokrzywki czy białych bąbelków.

A więc przez cały urlop będziemy pięknie wyglądali. Sztuczna opalenizna znakomicie przepuszcza promienie słoneczne, czyli w momencie kiedy będzie schodziła nam opalenizna z opalania natryskowego automatycznie będzie zastępowana tą naturalną od słońca.

Tanning is an ideal choice for brides before the wedding, but it also works brilliantly
when we go on vacation. If we are going on holiday even to warm countries and we will do such a procedure before leaving, then exposing ourselves to the sun, we will not have the effect of so-called red tan tanning, or solar sensation in the form of urticaria  or white bubbles.
So we will look beautiful throughout the holiday.  Artificial tan perfectly transmits the sun’s rays, i.e. when it comes
off the tan from spray tanning it will automatically be replaced by the natural one  from the sun.

Tak jak widzicie opalanie natryskowe ma właściwie same plusy, minusów się nie doszukałyśmy.

Napiszcie proszę w komentarzu jakie wy macie doświadczenia z opalaniem natryskowym a jeżeli nigdy nie korzystałyście co o nim sądzicie?

As you can see, spray tanning has just the same pluses, we did not look down the minuses.

Please write in the comment you have experience with spray tanning and  if you have never used

what you think about it?

Kilka słów o Magda

Założyciel i obecny właściciel trójmiejskiej sieci spa hotelowych BALTIQA DAY SPA. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *